4 porady dotyczące stylu mody hip-hopowej

Jeśli zawsze intrygował Cię wygląd hip-hopu i chcesz spróbować, nie daj się zastraszyć. Odzież hip-hopowa może wyglądać na trudną do ściągnięcia, ale nie musi. Możesz iść na bardzo prosty lub wyszukany styl, jeśli chcesz, a odzież hip-hop jest o wiele bardziej wszechstronna niż wielu ludzi myśli. Musisz także wiedzieć, że styl hip-hopu zmienił się bardzo przez lata, i to nie jest wszystko baggy ubrania i Nikes już. Spójrzmy na kilka wskazówek, które pozwolą Ci uzyskać wygląd hip-hopu w dół do tee.

Wszystko zaczyna się od butów

Buty, a zwłaszcza trampki, są podstawą stylu hip-hopowego, a jeśli nie znasz się na trampkach, nigdy nie będziesz w stanie prawdziwie uzyskać takiego wyglądu. Masz dwie opcje, na które możesz pójść. Możesz wybrać marki konsumenckie, takie jak Jordan, New Balance lub Adidas, lub pójść do high-end marek, takich jak Gucci, Balenciaga lub Off White.

Jeśli jednak naprawdę chcesz się wyróżnić i chcesz iść bardziej w kierunku high-endowej estetyki hip hopu, sugerujemy, abyś spojrzał na wysokiej klasy trampki. Nie tylko będą one wyglądać lepiej, ale także będą trwać dłużej i będą wyglądać świetnie niezależnie od tego, czy są nowe czy lekko zużyte, co nie zawsze ma miejsce w przypadku modeli produkowanych masowo.

Luźne, nie workowate

Podczas gdy workowate ubrania nie były rzeczą w hip hopie przez wiele lat, bardziej luźne ubrania robią powrót. Więc zamiast iść na baggy dżinsy i cięcia, spróbuj iść na luźne dopasowanie. Jeśli sparujesz ładną parę trampek z luźną parą dżinsów, t-shirtem i luźną koszulą w kratę, otrzymasz ładny, inspirowany hip-hopem wygląd, który będzie wyglądał świetnie w każdym rodzaju ustawień. Próbuj bawić się różnymi fasonami, fakturami, butami i akcesoriami, aż znajdziesz coś, co Ci się spodoba.

Dowiedz się, jak dopasować swoje kolory

Hip hop

Dopasowanie kolorów prawidłowo jest bardzo ważne w modzie hip-hop, a ponieważ trendy mody hip-hop są bardzo kolorowe, musisz nauczyć się, jak prawidłowo zrównoważyć swoje kolory i wzory. Jeśli masz na sobie bardzo kolorowe buty, na przykład, wtedy możesz zrównoważyć je bardziej stonowanymi kolorami dla reszty swojego stroju. Staraj się jednak nie być zbyt dopasowana i przełamuj elementy kilkoma neutralnymi odcieniami. Musisz również nauczyć się przełamywać swoje wzory.

Kup kilka dresów

Żadna hip-hopowa szafa nie jest kompletna bez jednego lub kilku dresów. Jedną rzeczą, której powinieneś jednak starać się nie robić, jest noszenie całego dresu na raz. Albo załóż dół z ładną koszulą i dodatkami, albo załóż górę z ładną parą jeansów.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć budować swój hip-hopowy styl. Próbuj jak najwięcej rzeczy, ale podążaj za tymi kilkoma prostymi wskazówkami, jeśli chcesz mieć podstawy.