BOR - idealne ubrania na prezent

Wybór prezentu to zawsze duży dylemat. Możliwości jest wiele, ale nietrafionych upominków jeszcze więcej. A przecież każdy chce, by kupiony przez niego podarunek był doceniony i sprawił dużo radości obdarowanemu.

Sklep Ciemna Strefa

W swoich bogatych kolekcjach marka Ciemna Strefa oferuje między innymi bluzy, spodnie dresowe, t-shirty, a także zyskujące popularność joggery. W ofercie znajdziemy również sporo akcesoriów, takich jak klasyczne uniwersalne nerki, które pomieszczą wszystko co potrzebne, a także czapki i okulary. Kolekcje przeznaczone są głównie dla mężczyzn, ale panie również znajdą w asortymencie marki coś dla siebie. Marka coraz częściej wypuszcza również ubrania dla najmłodszych.

O marce Patriotic

Jest to polska marka odzieżowa, która została założona w 2009 roku w Opolu i od początku jest kojarzona z kulturą miejską i uliczną. Dzięki ciągłemu poszerzaniu swoich kolekcji, a także wprowadzaniu nowych modeli marka PATRIOTIC szybko stała się cenionym przez wielu odbiorców brandem odzieżowym. Wszystkie ciuchy PATRIOTIC szyte są w Polsce.