Napisz komentarz i udostępnij znajomym !

O marce 360 CLTH

360 CLTH to polski streetwearowy brand założony w 2010 roku przez duet rapowy ze stołecznego miasta Warszawy – Małach&Rufuz. Odzież tej marki od początku inspirowana była sztuką uliczną oraz rytmami hip-hopu. Pojawiając się na rynku marka 360 clth wniosła powiew świeżości poprzez swoje kolekcje opatrzone unikatowymi wzorami. Emanujący od użytkowników odzieży tej marki styl i luz daje się dostrzec już z daleka.

Sklep Ciemna Strefa

W swoich bogatych kolekcjach marka Ciemna Strefa oferuje między innymi bluzy, spodnie dresowe, t-shirty, a także zyskujące popularność joggery. W ofercie znajdziemy również sporo akcesoriów, takich jak klasyczne uniwersalne nerki, które pomieszczą wszystko co potrzebne, a także czapki i okulary. Kolekcje przeznaczone są głównie dla mężczyzn, ale panie również znajdą w asortymencie marki coś dla siebie. Marka coraz częściej wypuszcza również ubrania dla najmłodszych.

O marce Patriotic

Jest to polska marka odzieżowa, która została założona w 2009 roku w Opolu i od początku jest kojarzona z kulturą miejską i uliczną. Dzięki ciągłemu poszerzaniu swoich kolekcji, a także wprowadzaniu nowych modeli marka PATRIOTIC szybko stała się cenionym przez wielu odbiorców brandem odzieżowym. Wszystkie ciuchy PATRIOTIC szyte są w Polsce.