Napisz komentarz i udostępnij znajomym !

O marce Patriotic

Jest to polska marka odzieżowa, która została założona w 2009 roku w Opolu i od początku jest kojarzona z kulturą miejską i uliczną. Dzięki ciągłemu poszerzaniu swoich kolekcji, a także wprowadzaniu nowych modeli marka PATRIOTIC szybko stała się cenionym przez wielu odbiorców brandem odzieżowym. Wszystkie ciuchy PATRIOTIC szyte są w Polsce.

Patriotic    ZOBACZ PRODUKTY PATRIOTIC

Jak nietrudno domyślić się marka wspiera ideę patriotyzmu, a w swoich kolekcjach posiada wiele ubrań, które opatrzone są symbolami narodowymi. Brand ten wspiera hasło #keepitlocal co pokazuje, że lokalny patriotyzm jest niezmiernie ważny dla tej marki. Jeżeli kochasz swoją ojczyznę, a także interesujesz się szeroko pojętą kulturą hip-hop marka PATRIOTIC jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki ubrania Patriotic możesz z dumą i w dobrym stylu reprezentować siebie oraz nasz kraj.

Mariusz Wach ZBUKU

Patriotic ma na swoim koncie współprace z wieloma artystami, jak również sportowcami. W tym gronie znaleźli się między innymi Mariusz Wach oraz ZBUKU.

W oferowanym przez siebie szerokim asortymencie PATRIOTIC posiada produkty dla mężczyzn, kobiet, a także dzieci. Ubrania tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Większość produktów posiada klasyczny krój, zapewniający komfort oraz wpasowujący się w rytm miejskiej kultury.

W swojej ofercie marka PATRIOTIC posiada między innymi bluzy z kapturem, crewnecki,  t-shirty, spodnie, kurtki, a także wiele akcesoriów takich jak okulary, czapki, plecaki czy też nerki. Kolekcje tworzone są w oparciu o kulturę hip-hop, sport oraz ideę patriotyzmu. Każda bluza PATRIOTIC opatrzona jest firmową metką oraz emblematem pokazującym przynależność do marki. Spodnie PATRIOTIC to połączenie wygody z wysoką jakością. Marka w swoim asortymencie posiada zarówno klasyczne jeansy, jak również dresy. Z kolei koszulka PATRIOTIC to coś, co będziemy mogli założyć zarówno na co dzień, jak i udając się na obchody świąt narodowych czy też mecze reprezentacji.

Marka PATRIOTIC to brand odzieżowy, który wychodzi naprzeciw sportowcom, patriotom, a także ludziom kochającym hip-hop. Dzięki jakości oraz wygodzie swoich ubrań z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.