Jak nosić biały kolor?

Jakie są przemyślenia na temat noszenia bieli?

Uważam, że można ją nosić przez cały rok. Jednak mądre ubieranie się oznacza nie tylko noszenie bieli, która najlepiej pasuje do twojego naturalnego koloru, ale także wiedzę, jak skoordynować ją z innymi kolorami, aby zapewnić sobie najlepszy możliwy wygląd.

Podstawy

Wspaniałą rzeczą w przypadku bieli jest to, że w przeciwieństwie do czerni, istnieje forma bieli dla każdego typu umaszczenia. W rzeczywistości, według Pantone Inc, istnieje więcej odcieni bieli dostępnych w handlu niż jakikolwiek inny kolor. Bieli można znaleźć w odcieniach od najczystszych, najjaśniejszych bieli do off-white, magnolii i kości słoniowej, a najlepszym miejscem do doświadczenia gamy bieli jest butik ślubny.

Temperatura

Jak ciepły lub chłodny jest. Czyste biele są najlepsze dla Cool and Clears (aka Zimy), Soft white dla Cool and Muted osób (aka Lata). Cream to Ivory dla ciepłych kierunków kolorystycznych (Warm and Clear / Warm and Muted – aka Spring / Autumn)

Intensywność/jasność

Stopień jasności lub matowości bieli. Wyraźne jasne formy bieli są najlepsze dla kierunków Clears (Cool and Clear / Warm and Clear, aka Winters and Springs). Miękkie, wyciszone odcienie dla osób, których kolory wymagają bardziej miękkich, mniej jasnych odcieni (Cool and Muted / Warm and Muted – aka Summers and Autumns).

Kontrast

Gdy noszony jest powyżej talii i jako jednolity kolor przy skórze. Niektóre osoby potrzebują zdecydowanego światła i cienia (kontrastu) pomiędzy kolorem, który noszą, a ich skórą. Wyjaśnię to w dalszej części artykułu.

Plusy Białego:

 • W zachodnim świecie noszenie bieli jest postrzegane jako letnie, młodzieńcze, ostre, czyste, otwarte i wydajne.
 • Czysta biel jest łatwa do utrzymania w czystości, ponieważ często można ją wybielić do jej pierwotnej jasności.
 • Jak czarny, ja jest kolorem który koordynuje z wszystkie innymi kolorami i jest fantastycznym płótnem dla akcesoriów wszystkie typ.
 • Tam jest zawsze obfitość biały w sklepach.

Minusy Białego:

 • Będąc jasnym kolorem posuwa się do przodu i powiększa obszar, na którym jest noszony.
 • W niektórych krajach, biały jest kolorem śmierci i żałoby.
 • Biały może być nudny, kliniczny i bez wyobraźni, jeśli jest noszony bez akcesoriów lub ozdób.
 • Dla tych, którzy mają kierunek kolorystyczny Chłodny i Stonowany (aka Lato), zawsze będą wyglądać najlepiej w kolorze innym niż biały.
 • Będąc tak jasnym kolorem, nie jest on generalnie wyszczuplający i dlatego strategia noszenia go na największym obszarze musi być na miejscu.
 • Jest to kolor, który można nosić raz i prać.
 • Może się łatwo odbarwić pod pachami przez pot. tutaj są dwie wielkie funkcje na temat tego, jak usunąć plamy z i wybielić białe ubrania.
 • To jest notoryczne dla bycia zobaczony przez.

Kiedy nie wypada nosić bieli

Białe ubrania

Często jestem pytana o prawidłowy czas noszenia bieli. Jedynym momentem, w którym uważam, że biel nie jest właściwa jest ślub. To dzień panny młodej i ona potrzebuje, zasługuje i chce się wyróżniać. Wiem, że wielu robi tak dla tego, co jest warte dodałem moje myśli w obrazach poniżej.

Nie noszenie bieli po Labor Day jest jedną z tych starych zasad, które rozwiały się z czasem – zimą czy latem dobrze jest nosić biel, jeśli wiesz jak ją ściągnąć.

Poza tym, to naprawdę kwestia praktyczności, tzn. noszenie bieli w miejscu, w którym się pobrudzisz, jest bardzo mądre.