Jak powinna wyglądać bluza z kapturem?

Skromna bluza z kapturem to ubranie, które mówi głośno, a jednocześnie robi bardzo niewiele. Jest to modny element garderoby, który pasuje do osób ceniących sobie wygodę, wyrzutków z każdego amerykańskiego serialu z lat osiemdziesiątych, przestępców grasujących w zaułkach, miłośników streetwearu, złodziejskich dziewczyn i profesjonalistów po służbie. Bluza z kapturem została pierwotnie stworzona przez amerykańską firmę odzieżową Champion jako sposób na zapewnienie sportowcom suchości i ciepła, gdy pogoda nie chciała współpracować. Dzisiaj jest ona mocno pod skrzydłami mody jako akceptowany wyraz stylu casual.

Bez względu na to, co lub kogo może oznaczać, bluza z kapturem jest prawdopodobnie najwygodniejszym elementem odzieży w Twojej szafie. To sprawia, że są one bardzo kochane rzeczywiście, i jak ciągle powtarzamy, kiedy jesteś pewny siebie i kochasz to, co masz na sobie, jesteś zobowiązany do wyglądać świetnie. Jednakże, o ile nie jesteś Justinem Bieberem lub profesjonalistą w dziedzinie streetwearu, noszenie bluzy z kapturem, która jest o trzy rozmiary za duża i sięga Ci do kolan, może nie być najlepszym wyborem stylistycznym.

Dopasowanie

Nie powinno być zbyt workowate ani zbyt ciasne. Bluza z kapturem powinna być łatwa do poruszania się. Musi być praktyczna, wygodna, a także nie wybrzuszać się wokół twojej połowy jak kieszeń kangura. Bluza wygląda najlepiej, gdy jest wystarczająco ciasna, aby utrzymać swój kształt, ale nie opada. Zasadniczo chcesz, aby mocno przylegała do miejsca, w którym znajdują się wszystkie ściągacze, czyli w okolicach nadgarstka i bioder.

Długość

Idealnie, Twoja bluza z kapturem powinna siedzieć powyżej rozporka spodni. Proporcjonalnie wygląda to najlepiej. Gdy bluza z kapturem jest zbyt długa, sprawia, że nogi wyglądają na krótsze.

dopasowanie bluzy z kapturem

Rękawy

Rękawy muszą siedzieć w nadgarstku, mniej więcej w miejscu, gdzie byłby mankiet koszuli. Nie chcesz, żeby sięgały ponad ręce.

Szyja

Nie powinno być super luźne wokół szyi, więc pokazujesz dużo klatki piersiowej. Na szczęście możesz użyć sznurków do regulacji.