Napisz komentarz i udostępnij znajomym !

STREET AUTONOMY

Street Autonomy czyli uliczna autonomia to streetwearowa marka założona w Sanoku i od samego początku mocno zaznaczająca swoją pozycję na rynku odzieżowym. Jej specjalnością są ciuchy uliczne, produkowane dla tych, którzy uliczny kodeks traktują naprawdę poważnie. Brand doczekał się dwóch kawałków promocyjnych, w których promowana jest sama marka jak i uliczne zasady. W klipach udzielili się przedstawiciele ulicznego rapu, między innymi: Major SPZ, Pono, Rogal DDL, a także duet zza oceanu – Onyx, którzy tworzą Fredro Starr i Sticky Fingaz.

Street Autonomy w swoim asortymencie posiada m.in. kolekcje dla palaczy, chuliganów, ale każdy fan ulicznych rytmów znajdzie w ich ofercie coś dla siebie. Marka oferuje nam bluzy, koszulki, a także koszulki longsleeve. Marka do produkcji ubrań używa najlepszych materiałów, które zapewniają doskonałą jakość. Street Autonomy promuję lokalną produkcje szyjąc swoje ubrania w Polsce. Wszystkie ciuchy posiadają unikatowe grafiki lub aplikacje, które pozwolą ich użytkownikowi wyróżnić się z tłumu.

Jeśli cenisz sobie uliczną autonomię i niepisane prawa, tak jak nawinął Major SPZ „się nie zastanawiaj, tylko szybko podbij”!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji