Napisz komentarz i udostępnij znajomym !

Kurtka zimowa Pit Bull West Coast - Old Cliffs

449,00 zł dostawa za darmo!

Granatowa kurtka zimowa Pit Bull Old Cliffs to alternatywa dla tych osób, które szukają ciepłej i stonowanej kolorystycznie odzieży na zimę. Kurtka została uszyta w całości z wiatroszczelnego nylonu i podszyta dodatkową warstwą ocieplanej podszewki. Za dodatkowe podniesienie komfortu cieplnego, w rękawach umieszczono mocne ściągacze oraz futrzany, miękki kołnierz doczepiany do kaptura, który osłoni twarz przed śniegiem i ostrymi podmuchami wiatru.

Kurtka Pit Bull West Coast - Old Cliffs jest przede wszystkim zaprojektowana w sposób funkcjonalny. W tym celu wprowadzono w niej system kieszeni, które pozwolą na bezpieczne przenoszenie wszystkich drobiazgów.

System kieszeni:

- wewnętrzne, umieszczone w podszewce na portfel, dokumenty lub telefon

- zewnętrzne, wsuwane, zapinane na zatrzask na klatce piersiowej górna z patką osłaniającą przestrzeń kieszeni, spodnia zapinana na zamek

- płaska kieszeń na lewym ramieniu, zapinana na zamek.

Kurtka posiada klasyczny fason regulowany za pomocą bawełnianych sznurków umieszczonych w pasie.Dodatkowe regulatory wprowadzono także w kapturze- odpowiedzialne są za dopasowanie szerokości i głębokości.

Płatności obsługuje Dotpay