Napisz komentarz i udostępnij znajomym !

Bluza z kapturem Pit Bull West Coast - California / granatowa

250,00 zł

Bluza California powinna znaleźć się na półce każdego fana sportowych i wygodnych ubrań. Klasyczny krój i nieprzeciętne aplikacje stanowią definicję ubrania.

Model California został wykonany z grubej, porządnej bawełny o gramaturze 400g/m. Wykorzystaniem takiego materiału sprawiono, że bluzę można nosić, kiedy na zewnątrz panują niższe temperatury. Czasowe ocieplenia nie będą problemem, ponieważ bluzę można łatwo rozpinać wszytym zamkiem. W kapturze znajduje się bawełniany sznurek, który pozwala go regulować. Ściągacze i specjale otwory na kciuki zapewniają dodatkową ochronę przed wiatrem. W bluzie, na wewnętrznym szwie, znajduje się jedwabna lamówka, dzięki której skóra nie ulega otarciom.

Z przodu, na wysokości klatki piersiowej, znajduje się duża aplikacja z nazwą firmy. Użycie różnych krojów czcionek sprawia, że wzór jest oryginalny. Jeden z rękawów ozdobiono sporą naszywką. Drugą, mniejszą, przedstawiającą logo firmy, umieszczono w dolnej części kieszeni. Na brzegu kaptura widnieje aplikacja z nazwą chyba najbardziej popularnego kalifornijskiego miasta.

Płatności obsługuje Dotpay